Hakkımızda

1990 Yılında Bayrampaşa Sarı Dökümcüler Sitesinde kurulan firmamız, 1996 yılına kadar üretimini burada devam ettirdi.

                1996 Yılından itibaren de İkitelli O.S.B.  İS-DÖK Sanayi Sitesinde ilk günkü kararlılığıyla üretimine devam etmektedir. Faaliyet alanımız olan Alaşımlı Alüminyum, Külçe ve Zamak üretiminde en iyi olma iddiamız yılların deneyimi ve istikrarlı çalışmamızdan kaynaklıdır.

                Alaşımlı alüminyum 5 Tonluk devirmeli ocakta üretilmekte ve spektrometre ile analizi yapılmaktadır. Firmamız her konuda olduğu gibi çevre duyarlılığı konusuna da hassasiyetle yaklaşmakta olup, gerekli filtrasyon işlemlerini titizlikle yerine getirmektedir.       

                 Katman Metal, değerli müşterilerine çevre dostu ürünleri en kaliteli şekilde üretmek için çalışmaktadır. Firma olarak çevre dostu ürünler üretmeye; enerji ve diğer doğal kaynakların tasarruflu ve bilinçli kullanımına önem vermekteyiz. Bizim için kuruluşumuzda verim ve güvenlik büyük önem taşımaktadır. Ekibimiz işyerinin devamlı güvenli, keyifli ve başarılı bir ortam olması için çaba göstermektedir. Bizim için çalışanlarımızın ve kurumumuzun güvenliğini; personel, müşteri ve toplumun refahını sağlamak değerlidir.

İşyerimizde çalışanlar arasındaki işbirliği saygı ve sevgi çerçevesinde sürdürülmektedir. Sadece ürünlerimizde değil, kurumsal yapımızda mükemmellik yakalamak için gayretle çalışmaktayız.

© 2021. Tüm Hakları Saklıdır.